Maşukiye Mah. Kartepe Cad. No:116/1 Kartepe - Kocaeli 08:00 – 22:00 0262 354 2030

MisafirMemnuniyet İlkesi

MisafirMemnuniyet İlkesi

İşletmemiz, misafirlerimizin memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak şekilde işletme planını oluşturmakta ve gelen taleplere göre düzenleme yapmaktadır.
Misafirlerimizin güvenliği için; işletmemizde bulundukları süre içerisinde kendilerini ve araçlarını sigortalıyoruz.
Misafirlerimize sunduğumuz tüm ürünlerin kalite kontrolü bizzat işletme müdürü / sahibi tarafından yapılmaktadır. İşletmemizde kalitesi bilinen markaların ve taze ürünlerin satın alınması yapılmaktadır.
Sunulan et ürünleri ve sebzeler, Farklı Soğuk Hava Depoları’nda -ideal derecelerinde- muhafaza edilmektedir.
Son kullanma tarihi yaklaşmış veya tazeliğini yitirmiş ürünler misafirlerimize servis edilmez.
Dilediğinizde mutfağımızı ziyaret edebilir ve hijyen koşullarımızı gözlemleyebilirsiniz.

SıkSorulan Sorular

– Açık Büfe Kahvaltıyı Neden Kaldırdınız ?

Misafirlerimizden gelen yoğun talep üzerine Serpme Kahvaltı servisine geçtik. Açık Büfe Kahvaltı servisine alışan misafirlerimizi de düşünüyoruz ve masalarda beğenilen ürünleri ekstra ücret almadan tazeliyoruz.

– İnternette Olumlu Yorumlarınız Fazlaca Olsa Da, Olumsuz Yorumlarınız Da Mevcut?
Maşukiye – Kartepe bölgesinde sosyal paylaşım yapılmak istendiğinde “Saklı Vadi Kartepe” konumumuz ön sıralarda çıktığı için yanlış işletmeyi etiketleme ve yorumlara yoğun olarak maruz kalıyoruz. Bu tarz durumlarda gerekli bilgilendirme ve ikazları yapıyor olsak da; maalesef insanlar yaptıkları yorumları çoğu zaman kaldırılmıyor.
Bunun yanı sıra personelimizin yoğunluktan ötürü ağır kaldığı, yetişemediği ve hata yaptığı durumlar çok sık olmasa da yaşanabiliyor.

Siz değerli misafirlerimizden yalnızca şunu rica ediyoruz: Memnuniyetsiz kaldığınız bir şeyi lütfen hemen bizimle paylaşın. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın.

– Fiyatlarınız Neden Pahalı ?
Pahalı ve ucuz kavramları koşullara göre değişiklik gösteren kavramlardır.
Biz en iyi malzeme ile en güzel ürünü servis etme gayesindeyiz. Bu durum istemesek de maliyetlere yansıyor. Son dönemde kullandığımız malzemelerin fiyatları artış göstermesine rağmen fiyatlarımızı değiştirmiyoruz. Aldatıcı bir fiyat politikası gütmediğimizi göstermek için, tüm ürünlerimizin fiyatlarını internet sitemizde yayınlıyoruz.